Instytut Badań Rynku
i Opinii Publicznej

badamy

różnorodność

Jesteśmy jedną z najstarszych prywatnych agenci badawczych w Polsce. Działamy od 1990 r. Stanowimy świetnie zgrany zespół doświadczonych badaczy. Potrafimy prowadzić zaawansowane projekty badawcze, jesteśmy elastyczni i umiemy szybko odpowiadać na potrzeby klientów. Stawiamy na jakość.

Oferujemy pełny zestaw badań marketingowych i społecznych. Prowadzimy badania na terenie całej Polski oraz projekty międzynarodowe. Stosujemy różne techniki badań i analiz, zarówno ilościowych, jak jakościowych. Mamy własne studio CATI. Projektujemy badania, realizujemy je i dostarczamy raporty wraz z rekomendacjami i konsultingiem.

W naszym poradniku znajdą Państwo cieszący się dużym zainteresowaniem moduł do obliczania wielkości próby, który szybko i łatwo pozwala wyznaczyć optymalną liczbę badanych. Drugim elementem naszego poradnika jest słownik terminów często używanych w badaniach marketingowych.

Informacje o naszej działalności, ostatnio prowadzonych badaniach oraz tematach, które nas zaciekawiły. Wiadomości dotyczące branży badawczej oraz wyniki badań. To czego się dowiedzieliśmy i czym, naszym zdaniem, warto się podzielić.

Pracujemy dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych, jednostek samorządowych, mediów, organizacji pozarządowych, uczelni i pracowników naukowych. Wykonaliśmy setki badań dla przedsiębiorstw i instytucji zagranicznych. Mamy doświadczenie w badaniach niemal wszystkich branż.

Mieścimy się w Krakowie, w samym sercu miasta (mamy dwa kroki na Wawel). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego, osobistego lub poprzez formularz zapytania ofertowego. Pomożemy dobrać podejście badawcze odpowiednie do Państwa potrzeb.

Our website is protected by DMC Firewall!