Instytut Badań Rynku
i Opinii Publicznej

badamy

różnorodność

Jesteśmy jedną z najstarszych prywatnych agenci badawczych w Polsce. Działamy od 1990 r. Stanowimy świetnie zgrany zespół doświadczonych badaczy. Potrafimy prowadzić zaawansowane projekty badawcze, jesteśmy elastyczni i umiemy szybko odpowiadać na potrzeby klientów. Stawiamy na jakość.

Oferujemy pełny zestaw badań marketingowych i społecznych. Prowadzimy badania na terenie całej Polski oraz projekty międzynarodowe. Stosujemy różne techniki badań i analiz, zarówno ilościowych, jak jakościowych. Mamy własne studio CATI. Projektujemy badania, realizujemy je i dostarczamy raporty wraz z rekomendacjami i konsultingiem.

W naszym poradniku znajdą Państwo cieszący się dużym zainteresowaniem moduł do obliczania wielkości próby, który szybko i łatwo pozwala wyznaczyć optymalną liczbę badanych. Drugim elementem naszego poradnika jest słownik terminów często używanych w badaniach marketingowych.

Informacje o naszej działalności, ostatnio prowadzonych badaniach oraz tematach, które nas zaciekawiły. Wiadomości dotyczące branży badawczej oraz wyniki badań. To czego się dowiedzieliśmy i czym, naszym zdaniem, warto się podzielić.

Pracujemy dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych, jednostek samorządowych, mediów, organizacji pozarządowych, uczelni i pracowników naukowych. Wykonaliśmy setki badań dla przedsiębiorstw i instytucji zagranicznych. Mamy doświadczenie w badaniach niemal wszystkich branż.

Mieścimy się w Krakowie, w samym sercu miasta (mamy dwa kroki na Wawel). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego, osobistego lub poprzez formularz zapytania ofertowego. Pomożemy dobrać podejście badawcze odpowiednie do Państwa potrzeb.